Linecerts Danışmanlık Hizmeti!

Aldığınız Belgeyi Hemen Sorgulayın.

Belge Sorgulama
Card image cap
İSO-9001

ISO 9001 kalite standardı güncel gelişme ve gerekliliklere göre daima yenilenmektedir. ISO 9001, işletmeleri her yönüyle ele alır. Kurumsallaşmak üzere yapılması gerekenleri tanımlar. Dünyanın en çok bilinen ve uygulanan ISO standartıdır.

Daha Fazlası
Card image cap
İSO-10002

Müşteri memnuniyeti bir işletmenin varoluş ve yaşamını sürdürebilme şansının yüzdesini belirler. ISO 10002:2014(1) bu süreci şansa bırakmamak için size ve işletmenize profesyonel kaynaklar ve fikirler sunar.

Daha Fazlası
Card image cap
İSO-14001

ISO 14001 belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki izlenimleri kontrol altına alarak çevrenize herhangi bir zarar vermeden katkılar sağlamanız gerekçesiyle geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.

Daha Fazlası

İşletmeniz İçin Belge Almayı Düşünüyorsanız Hemen İletişime Geçiniz

Hizmetlerimiz

İSO-9001

ISO 9001 (ISO) Uluslararası Akreditasyon Organizasyonu tarafından hazırlanan “Kalite Yönetim Sistemi“dir. ISO 9001 Kurumsal şirket olmanın ilk adımıdır.

Daha Fazlası
İSO-10002

Müşteri memnuniyeti bir işletmenin varoluş ve yaşamını sürdürebilme şansının yüzdesini belirler.

Daha Fazlası
İSO-14001

ISO 14001 çevre kontrol sistemi içinde hayat sürdüğümüz çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.

Daha Fazlası
OHSAS İSO-18001

OHSAS ISO’nun değil İngiliz Standartları Enstitüsü tarafından geliştirilip yayınlanmış iş sağlığı ve güvenliği standardıdır.

Daha Fazlası
İSO-22000

Kısaca anlamı “Güvenli Gıda Üretim Sağlamanın yazılı anlatımıdır. Gıdaya ait tüm basamaklara belirli kurallar getiren sistematik yaklaşımdır.

Daha Fazlası
İSO-27001

ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi içerisinde başka sistemlerde olduğu gibi prosedür, yönerge, plan, görev tanımı, listeler ve formlar yer almaktadır.

Daha Fazlası
İSO-45001

ISO 45001:2018 standardı, OHSAS 18001 standardının yerini alacak olup İngilizce metni 27 Nisan 2018′ de yayınlanmıştır.

Daha Fazlası
Helal Gıda Belgesi

Helâl, Arapça “halal” kelimesinden türeyen bir kelimedir. İslami topluluklarda genellikle helâl ve haram kavramları niteliği çok geniş olduğu halde çoğunlukla gıda anlamında kullanılmaktadır.

Daha Fazlası
Hâlâ Belge Sahibi Değil Misiniz?

Bizlere Ulaşarak Arzu Ettiğiniz Belgeyi Talep Edebilirsiniz.

Biz Kimiz

.
Linecerts Danışmanlık.

Firmalarımızın gerekliliklerini karşılamak ve verimliliğini arttırmak hedefiyle, tecrübeli ve yetkili ekibimizle en uygun çözüm ve desteği sizlere sunmaktayız. Belgelendirme üzerinde haksız yarışı önleyerek, ülkemizden uluslararası marka çıkarmak, tasarım geliştirenlere ve mucitlere destek olmak, ülkemizin diğer gelişmiş ülkeler ile rekabet edebilmesi için HACCP, Kalite Yönetim Sistemi (Toplam Kalite Yönetimi), OHSAS (İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi), Çevre Yönetimi ve CE işareti gibi belgeleri gerektiren ihracata yönelik imalat sektörlerine belgelendirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vererek ülkemize katma değer yaratmaktır.

Devamını Oku